PRACOWNIK ZAKŁADU MIĘSNEGO

SBA Euro

Boxtel

2016-09-28

SBA Euro Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i jest powiązana kapitałowo z holenderską spółką SBA Euro BV – obecnie pod nazwą handlową SBA Flex.

Polski oddział SBA Euro jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. To właśnie SBAFlex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.nl

Siedziba główna SBA Euro Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu, Szczecinie i Rzeszowie.

Miejsce pracy: Boxtel

Obowiązki:

Praca w zakładzie mięsnym na kilku różnych działach – pakowanie gotowych produktów mięsnych do małych i większych skrzynek – waga mięsa od 2 do 20kg, wieszanie szynek i boczków, obróbka słoniny, przygotowywanie wyrobów do grillowania.

Wymagania:

- motywacja do pracy przy miesie

- dyspozycyjność na dłuzszy okres czasu

- komunikatywna znajomość języka mile widziana

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie
-atrakcyjne zarobki
-zakwaterowanie i dojazd do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: APLIKUJ

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).