Pomocnik Produkcji !

East Service

Poznań

2016-09-27

Agencja Pracy East Service nr 13171

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

PRODUKCJA CZEKOLADEK I PRALINEK:

- pakowanie produktów,
- liczenie towaru oraz kontrola jakości,
- zabezpieczanie produktów przed uszkodzeniami.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno- epidemologiczna,
- chęci do pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- dyspozycyjność do pracy na zmianę popołudniową,
- dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- wynagrodzenie: 10,70 zł/h netto (osoby uczące się); 10,25 zł/h netto (osoby nieuczące się),
- pracę od poniedziałku do piątku na zmianę popołudniową (14.00-22.00),
- pracę w słodkiej atmosferze :)

Oferujemy możliwość skorzystania z Karty Benefit MultiSport.

Osoby zainteresowane i dyspozycyjne prosimy o przesłanie CV!

Zachęcamy również do aplikowania przez portal rekrutacyjnarewolucja.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."