Kelner / Pomoc Kuchenna

GP PEOPLE

Ostseebad Kühlungsborn

2016-09-26

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta, hotelu położonego na plaży Kühlungsborn, poszukujemy:

nr referencyjny: KEL/09/16
miejsce pracy: D-18225 Ostseebad Kühlungsborn
region: Meklemburgia / Pomorze Przednie

Opis stanowiska:

kelnerowanie

pomoc w kuchni

Szukamy osób z doświadczeniem kelnerskim (techniki noszenia talerzy) LUB barmańskim.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość języka niemieckiego

czarno - biała odzież

Nasz Klient oferuje:

umowę o pracę na niemieckich warunkach

5 dni pracy w tygodniu, 2 dni wolne

możliwość jedzenia u klienta ( śniadanie € 1,67 obiad i kolacja € 3,10)

40 h pracy tygodniowo

atrakcyjne wynagrodzenie - 9,5 eur brutto / h

zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - 223 euro

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym - 122 euro

klient pomoże z otwarciem konta, meldunkiem, ubezpieczeniem)

możliwe zjazdy do domu ( np. praca ciągła przez 2 tygodnie, a potem 4 dni wolne)

należy zabrać czarno-białą odzież oraz naczynia i pościel własną

Kontakt:

GP People oddział w Toruniu - 605372100

e-mail.: APLIKUJ