Magazynier

Fiege Sp. zo.o.

Mszczonów

2016-09-26

Fiege Sp. zo.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko :

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Mszczonów

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu

 o obowiązujące procedury magazynowe

  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe,
  • Zmianowy system pracy ( pon.-pt.)
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102331 ofert pracy. Sprawdź!