Specjalista ds Obsługi Klienta

In Touch Contact Center

Warszawa

2016-09-26

Poszukujemy osób w każdym wieku (uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów, absolwentów oraz osób po prostu szukających pracy), które będą zajmowały się profesjonalną obsługą klienta. Nie wymagamy specjalnego doświadczenia w tym zakresie, ponieważ oferujemy pakiet szkoleń i gwarantujemy pracę w miłej atmosferze.

Opis stanowiska:
• Telefoniczna obsługa klienta
• Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
• Obsługa połączeń przychodzących

Wymagania:
• Komunikatywność
• Chęci do pracy
• Umiejętność pracy w dużej grupie osób

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Elastyczny wymiar czasu pracy
• System szkoleń produktowych oraz z techniki sprzedaży
• Stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa)+ bonusy za efektywność
• Prowizje uzależnione od osiąganych wyników
• Dodatkowe systemy motywacyjne
• Wsparcie kadry menedżerskiej i trenerskiej
• Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

Zainteresowanych zachęcamy do aplikacji. Oddzwonimy do wszystkich zgłoszonych osób.