Konsultant ds. obsługi klienta - język ukraiński/angielski - praca biurowa

Luksmann

Wrocław

2016-09-26

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego, prowadzimy rekrutacje głównie na zagranicznych rynkach pracy dla klientów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, oraz Wielkiej Brytanii. Do naszego nowego oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów chcących dołączyć do grona specjalistów w branży HR. Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem ukraińskim/angielskim- praca biurowa w centrum Wrocławia

Opis stanowiska:
-telefoniczny i korespondencyjny kontakt z klientami
-przedstawianie oferty - pozyskanie klienta/kandydata
-praca przy komputerze/telefonie
-prowadzenie projektów rekrutacyjnych
-tworzenie baz, raportów
-samodzielne stanowisko pracy (służbowy laptop i telefon)

Wymagania do kandydata:
-komunikatywność, pracowitość odpowiedzialność za powierzone zadania
-umiejętności interpersonalne
-znajomość pakietu MS Office
-znajomość języka ukraińskiego i angielskiego
-mile widziani studenci zaoczni
-mile widziane doświadczenie w branży HR, w pozyskiwaniu klienta lub kandydatów z rynków wschodnioeuropejskich

Oferujemy:
-3 miesięczny płatny staż (dla osób bez doświadczenia) a po nim stałe zatrudnienie lub stała umowa dla osób z doświadczeniem + możliwość awansu,
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premie i prowizje
-pracę w biurowcu w centrum miasta, ul. Szczęśliwa
-młody i kompetentny zespół, który pomoże w każdym problemie w pracy
-stałe, bezpłatne szkolenia

Zainteresowany/a? Dołącz do nas już dziś! Czekamy na Twoje CV: w tytule proszę wpisać numer referencyjny K/UA/09/2016.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)