Pracownik magazynu

Hi Logistics Europe Sp. z o. o.

Kąty Wrocławskie

2016-09-26

Pantos Logistics Poland Sp z o. o., przedsiębiorstwo działające w branży logistycznej, poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (Kąty Wrocławskie)

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień do wysyłki
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Praca ze skanerem ręcznym
  • Pakowanie zamówień
  • Prace inwentaryzacyjne

Wymagania:

  • Rzetelność, dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Motywacja do pracy
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00; 15:00-23:00)
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący: - dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym (Karty MultiSport) - dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych

Rodzaj pracy: Pełny etat