Business Development Manager (sektor telekomunikacyjny)

Comarch

Kraków

2016-09-26

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów w Europie wśród operatorów telekomunikacyjnych
  • bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy Kluczowych Klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!