Spawacz TIG !!! od zaraz Tuchom !!!

Jobhouse Sp. z o.o.

Chwaszczyno

2016-09-26

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ TIG

Wymagania:

- dyspozycyjność
- dokładność

- doświadczenie w spawaniu

Obowiązki:

- spawanie TIG

 

Oferujemy:


- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w stabilnej firmie
- miłą atmosferę
 

Opis dodatkowy


Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV  na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref.PRAC/SPAW/CHW

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Nr ref: PRAC/SPAW/CHW

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!