Architekt

Rafael Decoration

Wrocław

2016-09-26

Architekt / Asystent Architekta

Firma Sztukatorska poszukuje osoby na stanowisko Architekta lub Asystenta Architekta do nadzorowania prac projektowych i wykonawczych.

Zadania:

- Kontrola postępu prac wykonawczych, ich jakości i zgodności z harmonogramem oraz projektem.

- Rozwiązywanie bieżących problemów projektowych związanych z prowadzonymi pracami, wprowadzanie ewentualnych zmian projektowych.

- Nadzór pracy podległych pracowników.

- Sporządzanie protokołów powykonawczych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe architektoniczne,

- znajomość przepisów budowlanych oraz przepisów związanych z ochroną i konserwacją zabytków,

- doświadczenie w pracy przy opracowywaniu dokumentacji projektowej  na obiektach zabytkowych będzie dodatkowym atutem.

-biegła znajomość programów: Autocad, Coreldraw

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o prace

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość zdobywania doświadczenia,

- prace na prestiżowych obiektach współczesnych i zabytkowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie

CV i Portfolio na APLIKUJ

Tel. kontaktowy: 71 79 91 459

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!