Pracownik magazynowo-biurowy

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-09-26

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta - firmy zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów GSM - poszukuje osób do prac magazynowo-biurowych.

Miejsce Pracy: WARSZAWA-BIELANY (niedaleko metra Słodowiec)

Czas pracy: poniedziałek-piątek w godz. 10:00-18:00 (ewentualnie możliwość pracy pn.-czw.)

Obowiązki:

różnego rodzaju prace związane z magazynem - przyjęciem i wysyłką towarów

- przepakowywanie i opisywanie towarów (części do telefonów komórkowych tj. wyświetlaczy, taśm, lcd, głośników, mikrofonów itp, akcesoriów gsm tj. ładowarek i baterii)

- archiwizacja dokumentów

Wymagania:

NIEKARALNOŚĆ

Podstawowa znajomość obsługi komputera

Dobra organizacja pracy

Sumienność, dokładność

Dyspozycyjność w podanym wymiarze czasu pracy

Chęć dłuższej współpracy

Szukamy osób niepalących, najchętniej młodych i energicznych

(mile widziany status studenta)

Klient oferuje;

umowę zlecenie

stałą pracę

wynagrodzenie 9 PLN netto/h plus premie

Osoby zainteresowane i spełniające warunki prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!