Operator wózka widłowego 16zł/h brutto–Zorganizowany dowóz!

JAGA Temp Sp. z o.o.

Płońsk

2016-09-26

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. ( NR 7363) dla swojego Klienta zatrudni osoby:

OFERTA PRACY STAŁEJ! Kopytów  k. Błonia

Stanowisko: Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Zadania:
- załadunek/rozładunek;
- obsługa wózka widłowego niskiego lub wysokiego składu.

Wymagania:
- książeczka sanepid -warunek konieczny!
- doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane;
- uprawnienia na wózki widłowe;
- dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:
- ZORGANIZOWANY DOWÓZ!!
- umowę o pracę(pełen ZUS, urlop, nadgodziny, dodatek nocny);
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
- możliwość zatrudnienie bezpośrednio przez firmę;
- wynagrodzenie godzinowe 16zł brutto!
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę na magazynie chłodni

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 22 722 45 96

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100919 ofert pracy. Sprawdź!