KIEROWNIK BUDOWY

Wachelka Inergis S.A.

Częstochowa

2016-09-26

Firma INERGIS S.A. posiadająca kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • organizowanie, kontrola jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem,

  • wykonywanie obmiarów robót oraz przygotowywanie zamówień,

  • dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych,

  • rozliczanie wykonanych robót i dostaw z podwykonawcami,

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych,

  • przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac,

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami,

  • dbałość o przestrzeganie procedur bhp,

  • nadzór nad pracownikami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynieria środowiska (specjalizacja ogrzewnictwo i wentylacja lub pokrewne)

  • doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych

  • uprawnienia budowlane sanitarne mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładność i pracowitość,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność współpracy w zespole

  • możliwe delegacje

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,

  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • uzgodniona forma zatrudnienia,

  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail:

CV powinno zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!