Konstruktor

Seaking Poland Ltd

Czarnków

2016-09-26

 

Firma Seaking Poland Ltd Sp. z o.o. jest liderem w dostarczaniu kompletnych rozwiązań kateringowych dla statków rejsowych. Wyposażamy piękne i luksusowe statki, pływające po wszystkich morzach i oceanach. Koncentrujemy się na funkcjonalności, wykorzystaniu przestrzeni, zużyciu energii, bezpieczeństwie, by maksymalizować pozytywne doznania Klientów z użytkowania Naszych produktów. 30 lat doświadczenia i unikalnej wiedzy oraz znakomita załoga, uczyniły Seaking doskonałym miejscem do rozwoju dla ludzi poszukujących zawodowej przygody.

Obecnie do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Czarnkowie (woj. Wielkopolskie), poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor

Poszukujemy osoby, która ukończyła studia wyższe techniczne (inżynier lub magister), posiada umiejętność pracy z systemami komputerowego wspomagania projektowania 2D i 3D, ponadto w zakresie wymagań formalnych oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane, aczkolwiek nie jest niezbędne. Szukamy przede wszystkim osoby, która ma pasję do wybranego zawodu, jest dociekliwa, myśli kreatywnie (nieszablonowo), angażuje się w realizowane zadania.

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie, między innymi: przygotowanie i zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną w sposób umożliwiający terminową i efektywną realizację procesów produkcyjnych, poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz technologicznych poprawiających efektywność produkcji, realizacja oraz nadzór nad realizacją projektów wdrożeniowych, przygotowywanie i weryfikacja zestawień materiałowych wyrobów  na potrzeby systemu ERP, monitorowanie i analiza wskaźnikow produkcyjnych pod kątem usprawniania procesu produkcji, opracowywanie analiz wydajności oraz efektywności kosztowej, inicjowanie i prowadzenie projektów usprawniających, utrzymanie i rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności na poziomie gwarantującym realizację powierzonych zadań.

Jeśli jesteś tą osobą, nie zwlekaj, prześlij nam swoją aplikację na adres
email: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Seaking Poland Ltd Sp. z o.o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!