Grafik komputerowy

Beseda

Komorniki

2016-09-26

Szukasz satysfakcjonującej pracy? Zapraszamy do naszego zespołu!

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem gadżetów reklamowych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Zakres obowiązków:

- obsługa graficzna produkcji  gadżetów reklamowych i biznesowych

- przygotowywanie projektów   pod oferty  dla klientów

- przygotowywanie projektów  do druku

Oczekiwania:

- wykształcenie min. Średnie

-  dobra organizacja pracy

-  znajomość programów projektowania graficznego , szczególnie  Corel Draw,  Adobe Illustrator i Adobe Photoshop

- umiejętność rozwiązywania technicznych problemów

- zdolności manualne

- kreatywność

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne warunku zatrudnienia

- niezbędne narzędzia do pracy – komputer , telefon służbowy

- pracę z młodym i kreatywnym zespołem

- możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczenia w dziedzinie produkcji gadżetów reklamowych i biznesowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99346 ofert pracy. Sprawdź!