Pracuj jako Opiekunka osób starszych

Engeldaheim

Neustadt an der Weinstraße

2016-09-27

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Berty. Seniorka mieszka wraz z mężem w okolicach Neustadt an der Weinstraße. Podopieczna jest w dobrej kondycji psychicznej, ma problemy z poruszaniem się (korzysta z balkonika). Pani Berta choruje na zaburzenia rytmu serca.

Nr referencyjny: NIEM_1165A

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie pomoc podopiecznej w kąpieli, ubraniu się oraz w razie potrzeby czuwanie w nocy.

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie

Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia(mile widziane referencje) oraz czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy. Opiekę koordynatora na czas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7431 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!