CIEŚLA SZALUNKOWY

Job Innovation Sp. z o.o.

Aix-en-Province

2016-11-25

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

W związku z realizacją projektu we Francji poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Aix-en-Province / Francja
Nr referencyjny: FR-CSZ-2016

Obowiązki:

- praca przy budowie bloków mieszkalnych 2- i 3-pietrowych

- szalunki metalowe i drewniane

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- chęć i zapał do pracy

- pracowitość, dokładność

- umiejętność pracy w zespole

- własny samochód

- gotowość do podjęcia pracy od połowy października br.

- prawo jazdy kat. B i własny samochód

- gotowość do pracy od 05/01/2017

- mile widziane ekipy 4 osobowe z samochodem

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony ( pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia ) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy

- wynagrodzenie: stawka godzinowa plus panier (koszyk żywieniowy) za każdy dzień pracy

- zakwaterowanie bezpłatne

- zwrot kosztów użytkowania własnego samochodu na miejscu

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98257 ofert pracy. Sprawdź!