Koordynator

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Nowy Targ

2016-09-26

Małopolskie Centrum Profilaktyki poszukuje do współpracy:

Koordynator

Miejsce pracy: Nowy Targ
Nr referencyjny: koordynator

Obowiązki:

-tworzenie dokumentacji związanej z realizowanymi warsztatami,

- współpraca z kierownikiem projektu oraz z osobami prowadzącymi warsztaty,

- wydawania materiałów, rekwizytów dla uczestników warsztatów,

-sporzadzanie dokumentacji fotograficznej.

Wymagania:

doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej

Oferujemy:

Praca w prestiżowych projektach dla administracji publicznej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" przez formularz kontaktowy.