Brukarz/Kamieniarz

BWCP Holding

Kielce

2016-09-25

Firma BWCP Holding zajmująca się konstrukcją dróg krajowych, autostrad oraz powiązanej z nimi infrastruktury poszykuje obecnie, dla swojego partnera w Polsce, osób na stanowisko

BRUKARZ/KAMIENIARZ (oraz ich pomocnicy)

Miejsce pracy: Kielce, woj. świętokrzyskie

Zadania:

  • Układanie płyt chodnikowych oraz podobnych rodzajów nawierzchni
    • Wszelkie prace fizyczne z tym powiązane
    • Wykonywanie poleceń osób nadzorujących pracę

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracach budowlanych
  • Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna – brak przeciwwskazań do podjęcia pracy
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o zasady zdefiniowane w Polskim Kodeksie Pracy
  • Pomoc pracodawcy w załatwianiu wszelkich formalności
  • Pracę w firmie prowadzącej działalność i projekty na skalę międzynarodową
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Umowę o pracę

CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesyłać na adres mailowy: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!