Pracownik produkcji - Skarbimierz

Asistnet Work Group

Skarbimierz

2016-09-25

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: SKARBIMIERZ (koło Brzegu)

Zakres obowiązków:
- praca fizyczna,
- odbiór gotowych produktów,
- układanie towaru na palety.

Oczekiwania:
- zaangażowanie w pracę,
- sumienne i obowiązkowe wykonywanie powierzonych obowiązków,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z przyszłym pracodawcą,
- wynagrodzenie 2200 zł brutto + premia 200-400 zł brutto,
- praca od poniedziałku do piątku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!