Monter opon/wulkanizator-NIEMCY

Brasco S.C.

Hanower, Hamburg, Braunschweig, Stuttgart

2016-09-25

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Monter opon/wulkanizator

Miejsce pracy: Hanower, Hamburg, Braunschweig, Stuttgart-Niemcy
Nr referencyjny: MO/0716/JB

Obowiązki:

  • Naciąganie opon na felgi;
  • Odpowiedni dobór opon;
  • Obsluga maszyn
  • Serwis

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • Pełny pakiet socjalny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9.00 EUR brutto/h +  20 EUR netto diety dziennej);
  • Możliwość pracy w nadgodzinach;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu;
  • Mile widziane doświadczenie jako wulkanizator
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej;
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód do dyspozycji (mile widziane)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MO/0716/JB

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!