Praca w Niemczech Murarz

Esteelo Human Resources

Köln

2016-12-05

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Murarz do wylewania posadzek przemysłowych

Opis stanowiska:

    • praca w Köln (Niemcy)
    • praca na pełny etat, 45 h tygodniowo + nadgodziny
    • praca w systemie na akord
    • montaż izolacji termicznych i akustycznych podłóg i krawędzi
    • rozkładanie folii
    • przygotowanie mieszanki betonowej i wylewanie podłogi
    • niwelacja wylewki betonowej
    • dozbrajanie posadzki
    • cięcie i wypełnianie dylatacji
    • zacieranie i impregnacja posadzki
    • utrzymywanie maszyn i narzędzi w sprawnym i czystym stanie

Wymagania:

    • konieczna znajomość j. niemieckiego
    • konieczne prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto
    • mile widziane doświadczenie
    • mile widziany, udokumentowany zawód murarz posadzkarz lub zawód pokrewny
    • szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
    • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
    • wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • wynagrodzenie brutto od 14 do 20 euro (akord)
    • dieta dzienna netto: 12 do 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
    • wynagrodzenie miesięczne netto od 2000 do 3000 euro
    • zakwaterowanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/20/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625