Praca w Niemczech Parkieciarz Cykliniarz

Esteelo Human Resources

Köln

2016-12-05

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy specjalizującej się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Parkieciarz/ Cykliniarz do układania parkietu

Opis stanowiska:

    • praca w okolicach Köln, Północna- Westfalia, Niemcy
    • pełny etat (ok. 45 godzin tygodniowo) + nadgodziny
    • praca na akord
    • przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)
    • układanie parkietów drewnianych i paneli z laminatu
    • szlifowanie, cyklinowanie parkietu
    • przycinanie pod wymiar i klejenie parkietu
    • cokoły, listy przypodłogowe
    • zabezpieczanie powierzchni i konserwacja parkietu

Wymagania:

    • dobra znajomość j. niemieckiego
    • zawód parkieciarz (udokumentowany świadectwem) lub zawód pokrewny, np. stolarz oraz doświadczenie w zawodzie parkieciarz
    • kandydaci bez zawodu powinni posiadać min. 3 letnie doświadczenie jako parkieciarz
    • obowiązkowo prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto
    • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord, dobra organizacja pracy
    • wyjazd na dłuższy okres czasu, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

    • niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • stawka godzinowa brutto 14-20 euro (akord)
    • dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
    • miesięczne wynagrodzenie netto ok. 2000 do 3000 euro + nadgodziny
    • mieszkanie zapewnione i odpłatne 200 do 300 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/09/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!