Dietetyk

Vitalia.pl

Poznań

2016-09-25

Vitalia.pl to największy w Polsce internetowy serwis dietetyczny. Oferuje profesjonalne diety odchudzające oraz zgodne z zasadami IŻŻ.

Poszukujemy na  na stanowisko:

DIETETYK/DIETETYCZKA

do biura w Poznaniu

Obowiązki:

  • Odpisywanie na listy użytkowników
  • Obsługa infolinii, czata z użytkownikami serwisu
  • Układanie indywidualnych planów żywieniowych
  • Pisanie artykułów na tematy związane z odżywianiem, odchudzaniem
  • Opracowywanie innych materiałów merytorycznych związanych z dietetyką

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie
  • Dostęp do najnowszej wiedzy, technologii
  • Pracę w młodym zespole
  • Miłą atmosferę

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (specjalność: dietetyka, żywienie człowieka)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej studenci 4-5 roku
  • Gruntowna wiedza z zakresu dietetyki i odżywiania
  • Sprawne posługiwanie się komputerem i Internetem
  • Dokładność (w szczególności poprawność języka pisanego)

Możliwe warunki zatrudnienia:

  • Staż/praktyki
  • Pełen etat
  • Praca na zmiany
  • Praca w weekendy

Mile widziane:

  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • Dostęp do Internetu w domu

Prosimy o dopisanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99735 ofert pracy. Sprawdź!