Spedytor krajowy i międzynarodowy

HR.pl

Katowice

2016-11-08

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora.
  • Wykształcenie średnie.
  • Wiedza z zakresu transportu lądowego, lotniczego bądź morskiego.
  • Znajomość podstawowych programów komputerowych oraz programu TRANS.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Duże zaangażowanie, komunikatywność i samodzielność.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji spedycyjnej.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie, realizacja i nadzór nad zleceniami spedycyjnymi.
  • Współpraca z przewoźnikami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie negocjacji zarówno z klientami, jak i firmami transportowymi.
  • Wyszukiwanie podwykonawców, spełniających oczekiwania klientów.

Mile widziane:

  • Znajomość języka obcego - zwłaszcza języka niemieckiego.
  • Własna baza zleceniodawców/podwykonawców.
  • Znajomość programów: TimoCom, Marcos Bis: Nawigator, Spedycja lub Speed.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od wyników.
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00.
  • Telefon służbowy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!