SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI I DOKUMENTACJĄ

Brabant

Warszawa

2016-09-25

Opis stanowiska:

ZARZĄDZANIE PORTFELEM PROJEKTÓW

OPRACOWYWANIE KONCEPCJI NOWYCH PROJEKTÓW

TWORZENIE I KOORDYNACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH

WERYFIKACJA I AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

KOORDYNACJA PRAC FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH PRZY TWORZENIU PROJEKTÓW

ADMINISTROWANIE ARCHIWIZACJĄ POWIERZONEJ DOKUMENTACJI INWESTYCYJNO-BUDOWLANEJ: OPISYWANIE, KATALOGOWANIE, PORZĄDKOWANIE DOKUMENTACJI  (ARCHIWIZACJA TRADYCYJNA ORAZ ELEKTRONICZNA)

DBANIE O PRAWIDŁOWY OBIEG DOKUMENTACJI WEWNĄTRZ FIRMY

WSPARCIE W ADMINISTROWANIU ELEKTRONICZNYM SYSTEMEM OBIEGU DOKUMENTÓW

TWORZENIE ZESTAWIEŃ, RAPORTÓW, OPRACOWYWANIE DANYCH NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ I INWESTYCYJNEJ

SPORZĄDZANIE PISM I WNIOSKÓW URZĘDOWYCH ZWIĄZANYCH Z PROCESEM BUDOWLANYM

SPRAWDZANIE KOMPLETNOŚCI OTRZYMYWANEJ DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ

TWORZENIE OFERT NAJMU POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH

TWORZENIE UMÓW Z NAJEMCAMI

Wymagania:

WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE, PREFEROWANE BUDOWNICTWO, ADMINISTRACJA

DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PAKIETU MS OFFICE (WORD, EXCEL, POWER POINT)

SKRUPULATNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

BARDZO DOBRA ORGANIZACJA WŁASNEJ PRACY

KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PROCESU INWESTYCYJNO-BUDOWLANEGO

ZNAJOMOŚĆ ŚRODOWISKA AUTOCAD, SKETCH UP

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

- pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem

UWAGA: W RAMACH REALIZOWANEGO PROJEKTU NA UTWORZONYM STANOWISKU PRACY MOGĄ ZOSTAĆ ZATRUDNIONE JEDYNIE OSOBY BEZROBOTNE ZAREJESTROWANE W URZĘDZIE PRACY M.ST. WARSZAWY, W WIEKU 30 LAT W RAMACH PROJEKTU: Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy (NIE JEST TO STAŻ)

Aplikację proszę wysyłać na adres mailowy:  APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100402 ofert pracy. Sprawdź!