Quality Customer Key Account Engineer

Aspiro Consulting

Bielsko-Biała

2016-09-25

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, dużej Firmy z branży automotive.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Zapewnienie najwyższej jakości współpracy z kluczowymi klientami firmy, budowanie długofalowych relacji biznesowych;
  • Wspieranie managera w tworzeniu i podtrzymywaniu relacji z klientami;
  • Badanie satysfakcji klientów i wdrażanie wyników do organizacji;
  • Monitoring systemów klienta w celu określenia problemów jakościowych i podjęcie działań analizujących
    i powstrzymujących te problemy;
  • Kontrolowanie jakości wykonania klienta (wykazy stawek, kart wyników) i wdrażanie ich do organizacji
    w celu poprawy;
  • Kontrolowanie kosztów i prowadzenie wewnętrznych zespołów skoncentrowanych na redukcji kosztów
    i eliminacji problemów;
  • Odpowiedzialność za opracowanie reklamacji klientów przy użyciu metodologii Szybkiej Odpowiedzi (QRQC);
  • Przeprowadzanie analizy źródeł związanych z reklamacjami klientów za pomocą niezawodnych metod/narzędzi i sporządzenie sprawozdań (raporty 8D);
  • Odpowiedzialność za monitoring wydajności i zorganizowanie zespołu wewnętrznego do analizy i działań;
  • Wsparcie zespołu SQE w odniesieniu do wskaźników wewnętrznych i KPI;
  • Koordynowanie ciągłego doskonalenia produktów wraz z zespołem SQE w oparciu o obowiązujące procedury.

KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane mechaniczne, przemysł lotniczy, produkcja);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i w piśmie;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w jakości oraz znajomość metod i narzędzi jakościowych;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi systemami zarządzania jakością (wymagany certyfikat audytora zgodny z ISO TS 16949);
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Praktyczna znajomość narzędzi WCM;
  • Gotowość do podróży służbowych.

NASZ KLIENT OFERUJE

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Pracę w młodym i ambitnym  zespole;
  • Możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata;
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Kursy językowe;
  • Pakiet benefitów pracowniczych.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Aspiro Consulting z siedzibą w Kraków 31-235, ul. Koło Białuchy 11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!