SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW FISKALNYCH

HR Support

Warszawa

2016-09-25

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy ­ Szkolimy ­ Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny oprogramowania, sprzętu informatycznego, outsourcingu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-umiejętności sprzedażowe, prowadzenia ofertowania i negocjacji,
-znajomość rynku urządzeń i aplikacji fiskalnych oraz doświadczenie w jej sprzedaży,
-minimum rok doświadczenia na stanowiskach sprzedażowych w branży fiskaliów,
-znajomość produktów i aplikacji na rynku fiskaliów,
-prawo jazdy kategorii B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-sprzedaż portfolio firmy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego,
-pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji sprzedażowych z obecnymi Klientami firmy,
-oferowanie urządzeń, rozwiązań i systemów fiskalnych oraz sprzętu i oprogramowania IT,
-prowadzenie procesu ofertowania i przygotowywania ofert usług serwisu sprzętowego dla Firm i Klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
-realizacja założonych planów sprzedażowych
-sprzedaż bezpośrednia, rozwiązań kompleksowych oraz kontraktów serwisowych.

FIRMA OFERUJE:
-stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
-umowa o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość pracy w kreatywnym zespole
-praca głównie na terenie Warszawy
-szkolenia i wdrożenie do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99958 ofert pracy. Sprawdź!