Sprzedawca

Kefirek SA

Kraków

2016-09-25

Jesteśmy siecią sklepów spożywczych KEFIREK -SPAR, obecnie poszukujemy osób chętnych  do pracy w naszych sklepach na stanowisku KASJER-SPRZEDAWCA

Twoje zadania:

•             obsługa klienta poprzez udzielanie informacji o ofercie handlowej

•             szybka i profesjonalna obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych

•             dbanie o ekspozycję towaru (uzupełnianie braków towarowych)

•             utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

•             uśmiech i pozytywne nastawienie do klienta

•             kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia

Kandydacie powinieneś posiadać:

•             komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

•             zaangażowanie, odpowiedzialność oraz chęć do pracy

•             umiejętność pracy w zespole

•             mile widziane doświadczenie z  obsługi stosika mięso –wędliny –sery

•             książeczkę SANEPID

Naszemu pracownikowi oferujemy:

•             stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

•             umowa o pracę

•             system motywacyjny

•             szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

•             pracę w zgranym zespole

•             możliwość wyboru lokalizacji zgodnie z zapotrzebowaniem (do wyboru sklepy 2- i 3-zmianowe)

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”