3x Pracownik działu budowlanego! Warszawa Ursynów ! Od zaraz!

Jobhouse

Warszawa

2016-09-25

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik działu sanitarny/farby lub budowlany

Twoje główne zadania będą polegały na:

•        Obsłudze Klienta,

•        Doradztwie w zakresie doboru produktów i opracowywaniu ofert sprzedaży,

•        Realizacji założonych celów sprzedażowych,

•        Dbaniu o ekspozycję towarów.

Nasz Klient szuka Kandydatek i Kandydatów, którzy:

•        Posiadają doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

•        Szybko i chętnie się uczą,

•        Są rzetelni, dokładni i samodzielni,

•        Sprawnie obsługują komputer,

•        Wiedza z zakresu branży sanitarnej/farb/budowlanej będzie dodatkowym  atutem.

W zamian za Twoje zaangażowanie nasz Klient oferuje:

•        Umowę zlecenie ze składkami ZUS z możliwością przejścia po okresie próbnym na umowę o pracę,

•        System premiowania powiązany z osiąganymi wynikami,

•        Konkursy motywacyjne,

•        Program szkoleń wspierający rozwój pracownika,

•        Wysokie standardy BHP,

•        Pracę 5 dni w tygodniu w godz. 6-14; 12-20

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres APLIKUJ z podaniem nr ref. URS/PLAT/DOR/WAW

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!