Monter izolacji termicznej

Oranjegroep

Rotterdam

2016-09-25

W związku z rozwojem nowych projektów na terenie Holandii, poszukujemy obecnie :

IZOLERÓW/BLACHARZY PRZEMYSŁOWYCH

Opis stanowiska pracy

Praca wiąże się z kompleksowym wykonywaniem prefabrykacji elementów z blachy / wykonywaniem izolacji termicznych na obiektach i instalacjach przemysłowych

Wymagania

  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie przygotowania warsztatowego elementów z blachy / demontażu i montażu izolacji termicznych ;
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. elektrowniach, rafineriach,  stoczniach
  • Umiejętność izolowania nast. materiałami: armaflex, foamglass, itd.
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ;
  • Komplet własnych narzędzi
  • Własny samochód
  • Dokładność, sumienność

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski

- atrakcyjne stawki, adekwatne do posiadanych kwalifikacji

- stabilne kontrakty

- zakwaterowanie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!