Mistrz Produkcji

Actio HR

Słupsk

2016-09-25

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o. o. - Obecnie dla naszego Klienta Międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne,
- Doświadczenie na stanowisku Mistrza Produkcji,

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi (do 40 osób),

- Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego na poziomie zaawansowanym,

- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na analizę dokumentacji technicznej.

Obowiązki:

- Nadzór nad prawidłowym przebiegiem podległych faz produkcji,
- Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych produkowanych wyrobów,
- Zarządzanie zespołem pracowników,,
- Realizacja założonych planów produkcyjnych,
- Egzekwowanie terminowego wykonania zadań przez zespół.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię uznaniową,
- Umowę o pracę,
- Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku,
- Pracę w międzynarodowym zakładzie pozwalającą na rozwój zawodowy i finansowy,
- Pracę przy projektach w międzynarodowym zespole.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w tytule e-mail podając nr ref. MP/09/16. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, po

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76063 ofert pracy. Sprawdź!