Operator Wózka Widłowego- 6 m.cy doświadczenia

Toolip HR Sp. z o.o.

Sosnowiec

2016-09-25

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
# prace na magazynie
# obsługa wózka widłowego
# rozładunek i załadunek transportu
# kompletowanie zamówień
# praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (w tym praca w nocy)

Wymagamy/Oczekujemy:
# zaangażowania i chęci do pracy;
# umiejętności pracy w zespole;
# uprawnień na wózki widłowe
# doświadczenia pracy na wózkach- min. 6 miesięcy- warunek konieczny
# czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu- na nocki nie dojedziesz komunikacją publiczną

Oferujemy:
# atrakcyjne wynagrodzenie - 14 zł/h +dodatki ustawowe
# zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
# dodatkowe benefity
# stabilne zatrudnienie
# rozpoczęcie pracy OD ZARAZ

CV prosimy wysyłać w wiadomościach prywatnych tylko osoby zdecydowane!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!