Magazynier( Oborniki/ Murowana Goślina/ Wągrowiec)

Asistnet Work Group

Oborniki

2016-12-07

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa
personalnego i pracy tymczasowej nr 10052
Aktualnie dla
naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy : Oborniki

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
•Uprawnienia na wózek widłowy- mile widziane
•Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym lub pracy na magazynie
•Chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

•Przyjmowanie do magazynu materiałów i wyrobów oraz składowanie i rozmieszczanie z racjonalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej
•Wydawanie wyrobów i materiałów wg wystawionych dokumentów
•Obsługa urządzeń magazynowych
•Obsługa wózka widłowego- jeśli posiadasz uprawnienia,

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
•Szkolenia specjalistyczne np. uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę itp. udokumentowane I potwierdzone certyfikatem,
•Pakiet świadczeń dodatkowych
•Praca w systemie 3-zmianowym
•Wynagrodzenie ustalane indywidualnie +atrakcyjna premia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99195 ofert pracy. Sprawdź!