Pracownik administracyjno-biurowy Koninko k. Poznania! Od zaraz! 16 zł/h

Jobhouse

Koninko

2016-09-25

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik administracyjno-biurowy

Obowiązki:

  • czynności recepcyjno-administracyjne
  • obsługa centrali telefonicznej
  • odbiór/wysyłka korespondencji
  • przygotowywanie raportów wg wytycznych
  • zarządzanie biurem (faks, drukarka, ksero, dokumenty, itp.)
  •  inne zlecone prace biurowe

Wymagania:

  •  wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz urządzeń biurowych (warunek konieczny)
  • umiejętności organizacyjne, zaradność, samodzielność
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność od zaraz (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę zlecenie ze składkami ZUS z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę
  • wynagrodzenie 16 zł brutto/godz. (tj. 12 zł netto/godz.)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 i 14-22 (2 zmiany)
  • zatrudnienie w dużej firmie z branży TSL

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie cv z podaniem nr ref. PRAC/BIUR/KON/PEK na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99499 ofert pracy. Sprawdź!