Specjalista ds. Social Media

Dyna Consulting

Warszawa

2016-09-25

Dyna Consulting ( http://www.dynaconsulting.pl ) jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, studia interaktywnego kompletującego swój zespół obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:

Samodzielne prowadzenie kampanii społecznościowych

Generowanie dyskusji na lokalnych forach oraz blogach

Aktualizacja informacji

Praca z narzędziami do monitorowania i analizy danych

Prowadzenie działań social media

Budowanie relacji z klientami oraz użytkownikami platform społecznościowych

Wymagania:

Absolwenci lub studenci kierunków humanistycznych

Znajomość zasad funkcjonowania portali internetowych

Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie

Umiejętność redagowania

Zainteresowanie tematyką e-commerce

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Praca przy międzynarodowych projektach

Pracę w nowoczesnym, dynamicznym i kreatywnym zespole

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: APLIKUJ

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!