Traktorzysta C+E

EuroJob24

Insingen

2016-09-25

Firma z Gorzowa Wlkp., EuroJob24,  poszukuje dla naszego niemieckiego klienta Kierowców Traktorzystów (C+E) do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: Insingen (100km od Norymbergi)

Zakres obowiązków:

- Obsługa traktora na budowach,

- Transportowanie ziemi na budowie,

- Dbanie o stan techniczny pojazdu,

Wymagania:

- Czynne prawo jazdy C + E,

- Komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego,

- Doświadczenie w pracy na budowie i obsłudze traktora.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Pracę w zagranicznym środowisku,

- Bezpłatne zakwaterowanie,

- Gwarantowane godziny.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres APLIKUJ w temacie wpisując: Kierowca. Informacja pod numerem:  669 150 630.

Do swojego Cv proszę dołączyć następującą klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!