Spawacz MIG/MAG/WIG

Timepart Personalservice GmbH

cały kraj

2016-09-25

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

SPAWACZ MIG / MAG/ WIG lub Elektroda – NIEMCY

Opis stanowiska:

W zależności od stanowiska

-            Spawanie rur, konstrukcji oraz innych elementow stalowych,

-            Przygotowywanie konstrukcji do spawania, rur, obrabianie spawów.

Wymagania:

-           Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

-           Spawanie jedną z metod MIG/MAG lub WIG/TIG lub Elektroda potwierdzone certyfikatem,

-           Doświadczenie w spawaniu/ślusarstwie - precyzja i sumienność,

-           Chęć do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemeic dluższy okres czasu.

Oferujemy:

-          Solidne zatrudnienie na niemieckich warunkach przez niemieckiego pracodawcę,

-          Zakwaterowanie oferowane przez pracodawce,

-          Atrakcyjne wynagrodzenie,

-          Możliwość pobierania zaliczek.

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: APLIKUJ

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

(00 49) 152 14457093