Elektryk Frankfurt nad Menem

Timepart Personalservice GmbH

Frankfurt

2016-09-25

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Elektryk - Frankfurt nad Menem

Obowiązki

- montaż tras kablowych w tunelu,

- instalacja sygnalizatorów oraz oświetlenia w tunelu,

- montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych,

- konserwacja oraz naprawa instalacji.

Wymagania

- Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku,

- Wymagane wykształcenie elektryczne (uprawnienia SEP),

- Doświadczenie na wymienionym stanowisku,

- Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych,

- Elastyczność i zaangażowanie,

- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

Oferujemy

- Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku

  Niemieckim,

- Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę ,

- Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,

- Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: APLIKUJ

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

(00 49) 152 14457093

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!