Koordynator zespołu sprzątającego

PGNiG Serwis sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-25

Zakres zadań realizowanych na tym stanowisku:

•          Koordynacja prac zespołu sprzątającego,

•          Nadzór nad utrzymaniem czystości na powierzonych budynkach mieszkalnych,

•          Kontrola nad pracami serwisu sprzątającego według harmonogramu,

•          Weryfikacja prac serwisu sprzątającego pracujących na nadzorowanych budynkach,

•          Współpraca z administratorami/zarządcami obsługiwanych budynków mieszkalnych w zakresie zajmowanego stanowiska,

•          Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

•          Gotowość do pracy w terenie.

Podstawowe wymagania na tym stanowisku:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarach zarządzania obiektem (serwis sprzątający),

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność efektywnego delegowania zadań.

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwa też współpraca w ramach umowy zlecenie),

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Prywatną opiekę medyczną.

    Oferty proszę przesyłać na adres mailowy: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!