Prace manualne - produkcja, od zaraz!

Randstad Polska

Kościan

2016-11-09

Imperial Tobacco Polska S.A. jest jednym z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce i jako część Imperial Tobacco Group korzysta z międzynarodowych doświadczeń koncernu działającego na ponad 160 rynkach, oferując klientom wachlarz produktów powstających w 44 fabrykach, dzięki zaangażowaniu i kwalifikacjom około 33 tysięcy pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy Imperial Tobacco Polska S.A. zlokalizowanej w Jankowicach, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI
Lokalizacja: Jankowice pod Poznaniem (zagwarantowany dojazd)

Zadania:

- proste prace manualne w pozycji siedzącej
- przestrzeganie zasad BHP obowiązujących na terenie zakładu

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
- rzetelność, uczciwość i dokładność w wykonywaniu przydzielonych zadań

Nasz Klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia + wysoki dodatek do zmiany nocnej)
- BEZPŁATNY dojazd z Kościana
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, stołówka zakładowa, możliwość korzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego)
- bezpieczne środowisko pracy
- pracę w zespole zgranych, wspierających się wzajemnie osób
- możliwość rozwoju i zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj online - oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty!

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!