OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / LOGISTYK WEWNĘTRZNY

HERSTER Agencja Zatrudnienia

Legnica

2016-12-09

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta z branży Automotive kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OPIS STANOWISKA PRACY:
• zapewnienie sprawnego działania łańcucha dostaw w ramach logistyki wewnętrznej w firmie produkcyjnej, prace magazynowe
• załadunek i rozładunek produktów
• obsługa wózka widłowego

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. średnie
• aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• wysoka motywacja do pracy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – docelowo zatrudnienie w firmie Klienta
• Wynagrodzenie zasadnicze + premia
• Możliwość zdobycia doświadczenia

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: APLIKUJ, w tytule maila wpisując: Operator Wózka Widłowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!