Specjalista ds Content Marketingu / Copywriter

Info Technologies Sp. z o.o.

Poznań

2016-09-24

Info Technologies Sp. z o.o. jest spółką technologiczną realizującą projekt E-opisy. Koncentrujemy się na tworzeniu, zarządzaniu oraz dystrybucji cyfrowych danych produktowych.
Oferujemy rozwiązania informatyczne pozwalające naszym klientom efektywnie wykorzystywać dostarczane przez nas informacje. Nasi klienci to biznes B2C – sklepy internetowe, sklepy stacjonarne, sieci handlowe, detaliści oraz B2B - hurtownicy, dostawcy i producenci.

Do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy Specjalisty ds Content Marketingu / Copywritera, który swoim zaangażowaniem oraz praktycznymi umiejętnościami będzie wspierał nas w tworzeniu najlepszych e-opisów!

Zadania

  • Tworzenie opisów marketingowych produktów wg. ustalonych standardów
  • Przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek
  • Tworzenie przekazów marketingowych na potrzeby prowadzonych kampanii w Internecie
  • Pisanie krótkich artykułów PR do serwisów branżowych

Wymagania

  • umiejętność sprawnego korzystania z komputera, sieci Internet oraz wyszukiwania informacji
  • humanista niebojący się pracy z danymi, najlepiej absolwent filologii
  • doskonała znajomość języka polskiego (zasady ortografii i interpunkcji)
  • podstawowa znajomość trendów oraz reguł komunikacji w marketingu internetowym
  • lekkie pióro, kreatywność w pisaniu
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dokładność, dbałość o szczegóły, terminowość
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Udział w realizowaniu interesujących projektów z obszaru e-commerce oraz nowoczesnych technologii webowych
  • Pracę w otwartym i przyjaznym zespole osób
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej

Aplikacje prosimy wysyłać na adres APLIKUJ.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!