Praca, opiekunki w Niemczech

Engeldaheim

2016-09-25

Osoba do opieki to Pan Adolf (180 cm, 73 kg), który mieszka we Frankfurcie. W mieszkaniu jak i na zewnątrz używa rolatora. Jego stan psychiczny ocenia się jako dobry. Pan cierpi na nadciśnienie i niewydolność serca.

Nr referencyjny: NIEM_244A

Obowiązki:

Głównie to pomoc podopiecznemu w prowadzeniu gospodarstwa domowego, czyli między innymi: robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków a także pomoc w ich spożywaniu; robienie prania ora prasowanie oraz drobne prace porządkowe.

Opiekunka będzie również czuwać przy podopiecznym w nocy, pomagać mu się ubierać i rozbierać a także kąpać.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego – stopień przynajmniej podstawowy
  • Braku nałogów
  • Doświadczenia w opiece
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki
  • legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5813 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)