STARSZY ANALITYK FINANSOWY

HR Polska

Warszawa

2016-09-23

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko kierownicze w jednym z najbardziej kluczowych działów w firmie
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w strategicznych (lokalnych i zagranicznych) projektach firmowych
  • Dodatkowe benefity dla pracowników

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizowanie modeli finansowych Spółki
  • Planowanie, prognozowanie i budżetowanie oraz kontrola realizacji budżetu
  • Raportowanie wyników finansowych firmy
  • Doradztwo finansowe w prowadzonych spółce projektach rozwojowych, zmianach procesowych itp.
  • Zarządzanie jednym z najbardziej kluczowych Działów w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobyte w firmie audytorskiej i/lub w obszarze kontrolingu finansowego
  • Solidna znajomość w zakresie rachunkowości, analiz ekonomiczno-finansowych, finansów przedsiębiorstwa, oceny projektów inwestycyjnych itp.
  • Zaawansowana znajomość programu Excel (mile widziany przynajmniej podstawowy poziom znajomości VBA i SQL)
  • Kompetencje analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji
  • Samodzielność oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność prezentacji i radzenia sobie z obiekcjami
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv i listu motywacyjnego APLIKUJ

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!