Mechanik

Ilpea Sp. z o. o.

Twardogóra

2017-04-25

ILPEA

Sp. z o. o.

Światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów

do przemysłu motoryzacyjnego i AGD

Poszukuje kandydatów do

Utrzymania Ruchu

na stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja: Miejsce pracy: Twardogóra, woj. dolnośląskie

Nr referencyjny: Mech/02/2017

Obowiązki:

  • Nadzór i kontrola nad prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego;
  • Konserwacja maszyn oraz usuwanie awarii mechanicznych;
  • Naprawa urządzeń produkcyjnych w zakresie mechaniki, lub hydromechaniki lub pneumatyki;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe;
  • Mile widziana znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym;

 Oferujemy:

  • Szkolenia pod nadzorem wysoko wykwalifikowanej kadry;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Dla absolwentów szkół- możliwość nabycia doświadczenia zawodowego;

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV korzystając z funkcji

Adres do korespondencji:

ILPEA Sp.  z o.o.

Chełstówek 2a

56-416 Twardogóra

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm."