Opiekunka z doświadczeniem – Niemcy

altenbetreuung24

Gummersbach

2016-09-24

Miejsce zlecenia: Gummersbach

Poszukujemy Opiekunki dla 86 – letniej pani Doris. Seniorka jest osobą mobilną, potrzebuje niewielkiego wsparcia oraz pomocy w codziennych czynnościach. Pani Doris ma problemy z nietrzymaniem moczu. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym razem z mężem.

Nr referencyjny: NIEM_1204A

Obowiązki:

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Pomoc w ubieraniu się

·         Pomoc w kąpieli/prysznicu

·         Pomoc w czynnościach toaletowych

·         Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów

Wymagania:

·         Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece nad osobami w podeszłym wieku

·         Czynne prawo jazdy

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

Naszym Opiekunką gwarantujemy legalne zatrudnienie, składki ZUS oraz ubezpieczenie, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, podróż w obie strony oraz opiekę naszego zespołu na czas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7187 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!