Pracownik Produkcji/Team Operative Kontrakt Staly

Gap Personnel

Chichester

2016-09-23

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na magazynach spożywczych, przemysłowych oraz kurierskich na stanowisku TEAM OPERATIVE - PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Chichester

Obowiązki:

Pracownik produkcji prestiżowej firmy zajmującej się produkcją świeżej żywności (sałtki, przetwory, gotowe posilki). Firma zaoopatruje największe markety oraz firmy z branży żywieniowej w Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków pracownika należy:

•    Pakowanie warzyw i owoców na linii produkcyjnej,
•    Oznaczanie gotowych produktów,
•    Paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,
•    Załadunek przetworów do maszyn produkcyjnych,
•    Zachowanie standardów higieny oraz BHP,

Wymagania:

Wymagania:

Dyspozycyjność i chęć do pracy,
Wysoka higiena osobista,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Jezyk angielski w stopniu dobrym.

Oferujemy:

Kontrakt staly bezposrednio z pracodawca
Atrakcyjne zarobki 15 000£-18 000£ rocznie
Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków,
Legalne zatrudnienie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Prawo do angielskich świadczeń socjalnych
Nowoczesne magazyny i zaplecze
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterow,
Nie pobieramy żadnych opłat

Wiecej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych:

www.gap-personnel.pl / www.gap-personnel.com

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel:

 +48 32 7027007

Prześlij swoje aktualne CV na adres:

Company No: 6896029