Pracownik Produkcji (Sałatki)

Gap Personnel

Chichester

2016-09-23

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na magazynach odzieżowych, spożywczych, przemysłowych oraz kurierskich na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY / PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Chichester

Obowiązki:

Zmiany:

12 godzinne zmiany

Opis stanowiska:

Pracownik produkcji prestiżowej firmy zajmującej się produkcją świeżej żywności (sałatki, przetwory, świeża żywność). Firma zaopatruje największe sklepy oraz firmy z branży żywieniowej w Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków pracownika należy:

•Pakowanie warzyw i owoców na linii produkcyjnej,
•Oznaczanie gotowych produktów,
•Paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,
•Załadunek przetworów do maszyn produkcyjnych,
•Zachowanie standardów higieny oraz BHP,

Wymagania:

  • rzetelność i umiejętność pracy w grupie,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (zapewniamy pełne przeszkolenie),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Nie wymagamy doswiadczenia na podobnym stanowisku!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (260-400 funtów na rękę tygodniowo w zależności od miejsca, stanowiska i godzin pracy),
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (każdy piątek),
  • legalne zatrudnienie- umowa o prace na czas nieokreslony,
  • prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
  • nowoczesne zaplecza i magazyny,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • ciągłość zatrudnienia,
  • możliwość pracy 7 dni w tygodniu,
  • pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie

Wiecej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych:

www.gap-personnel.pl / www.gap-personnel.com

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel:

+48 32 7027007,+48510800444,+48510800333

Prześlij swoje aktualne CV na adres:

Company No: 6896029

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!