Pakowacz Napojów/Soków

Gap Personnel

Wrexham

2016-09-23

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 10 000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na magazynach odzieżowych, spożywczych, przemysłowych oraz kurierskich na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY / PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wrexham

Obowiązki:

Pracownik produkcji dla jednej z wiodących firm produkujących napoje i lody w Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków pracownika należy:

- pakowanie napojów i lodów na linii produkcyjnej,
- paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,
- pakowanie słomek do napojów w kartony,
- załadunek przetworów do maszyn.

Wymagania:

Dyspozycyjność i chęć do pracy,
Gotowosc do pracy na 12h zmianach
Wysoka higiena osobista,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (300-400 funtów na rękę tygodniowo w zależności od miejsca, stanowiska i godzin pracy),
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (każdy piątek),
  • legalne zatrudnienie- umowa o prace na czas nieokreslony,
  • prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
  • nowoczesne zaplecza i magazyny,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • ciągłość zatrudnienia,
  • możliwość pracy 7 dni w tygodniu,
  • pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie

Wiecej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych:

www.gap-personnel.pl / www.gap-personnel.com

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel:

+48 32 7027007,+48510800333,+48510800666

Prześlij swoje aktualne CV na adres:

Company No: 6896029